731 529 710

19. 11. 2022

KC Zahrada
Malenická 1784/2, Praha 4 - Chodov

Ohlasy

33. Setkání fotografů: Vyhlášení vítězů fotosoutěže

Dubnové Setkání fotografů i doprovodná soutěž jsou za námi. Potěšili jsme oko krásnými fotografiemi, vítěze známe, ceny jsou rozdány, a my se budeme těšit na shledání zase někdy příště.

Jak proběhl festival Setkání fotografů 2021

V sobotu 16. října 2021 proběhl již 32. ročník oblíbeného festivalu pro všechny milovníky fotografie, a to Setkání fotografů. Každoročně je tak připraven bohatý program plný různých přednášek na témata napříč všemi obory fotografie a nejen to.

Podzimní Setkání fotografů 2019

Spoustu hezkých přednášek, kreativních aktů nebo příjemné popovídání o focení zažili účastníci Setkání fotografů v předvečer 30. výročí pádu komunismu. Zlatými hřeby dne byly přednášky Roberta Vano a Martina Stranky, ale dělo se toho mnohem více!

Jaké bylo Setkání fotografů 2019

Tuto sobotu, 16. března 2019, proběhl jubilejní 30. ročník oblíbené akce pro všechny milovníky fotografie, a to Setkání fotografů. Jeho účastníci se tak mohli nejen setkat s jedněmi z předních hvězd české a slovenské fotografie a poslechnout si přednášky o jejich tvorbě, ale dokonce se od nich i učit na tematických workshopech.

Podzimní Setkání fotografů

Tuto sobotu, 24. listopadu 2018, proběhl již 29. ročník oblíbené akce pro všechny milovníky fotografie, a to Setkání fotografů. Jeho účastníci se tak mohli nejen setkat s jedněmi z předních hvězd české a slovenské fotografie a poslechnout si přednášky o jejich tvorbě, ale dokonce se od nich i učit na tematických workshopech.

Na Setkání fotografů byly hvězdy jako Robert Vano nebo Sára Saudková

Již 28. Setkání fotografů se konalo 24. března a účastníci neměli nouzi o zážitky, kromě hvězdných hostů mohli vidět nejnovější fototechniku a zúčastnit se zajímavých přednášek, workshopů i soutěží.

Profil fotografa
Jaroslav Fišer

Jaroslav Fišer

V současné době působí na fotografické škole Michael. Jako pedagog působil na zahraničních stážích na uměleckoprůmyslové fakultě v Krakově (1999) a na Univerzitě v Káhiře (2000) a také na VŠUP. Vedle volné tvorby se věnuje i užité fotografii. Jeho tvorba je rozsáhlá a úspěšná. Více o něm na Wikipedii https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Fišer_(fotograf)

Pořadatelé:

FotoInstitut.cz FotoAparát.cz

Generální partneři:

Canon Focus Nordic Sony

Partneři:

Mediální partneři:

Digitální fotomagazín
Koktejl
FotoVideo
Kudyznudy.cz