731 529 710

19. 11. 2022

KC Zahrada
Malenická 1784/2, Praha 4 - Chodov

Tisk na Setkání Fotografů

Na Setkání Fotografů máte možnost nechat si upravit a vytisknout Vaše fotografie. Nezapomeňte si sebou vzít svá data na flash disku.

  • 10x15 - 2 fotografie (bez úprav) ZDARMA
  • A4 za cenu 60 Kč
  • A3 za cenu 120 Kč

Registrace na tisk fotografií A3/A4 probíhá v místnosti tisku v 1. patře, kde si své fotografie zároveň budete moci nechat upravit, nebo pomocí formuláře zde. Po vyplnění a předání anketního/soutežního formuláře obsluze tiskárny získáte slevu na tisk 50%. Platba za A3/A4 probíhá na místě.

Pro majitele zrcadlovek Canon bude v průběhu celého dne k dispozici pracoviště CanonProfessionalServices, které poskytne profesionální servis a údržbu vaší technice.

Předregistrace na TISK

Tisk zajišťuje Generální partner Setkání fotografů společnost Canon.

Canon

Profil fotografa
Helena a Andrej

Helena a Andrej

Helena a Andrej Macenauerovi před více než dvaceti lety založili web Fotoaparát.cz. A tím začala jejich fotografická cesta. Od té doby již procestovali půlku světa. Nejvíc jim učarovala Himálaj. A samozřejmě u nás jednoznačně Šumava, kde vybudovali a provozují Dům fotografů. Jsou rovněž zakladatelé FotoInstitut.cz, školy a kurzů fotografování. Zaměřují se nejvíc na krajinářskou fotografii. Andrej v poslední době intenzivně fotí noční oblohu včetně vzdálených galaxií. Helena si zase do portfolia přidává portrétní fotografii spojenou s focením lidí na cestách.

Pořadatelé:

FotoInstitut.cz FotoAparát.cz

Generální partneři:

Canon Focus Nordic Sony

Partneři:

Mediální partneři:

Digitální fotomagazín
Koktejl
FotoVideo
Kudyznudy.cz